امروز پنجشنبه، 27 دي 1397

Prayer Time

چهارمین مرحله کشوری مبارزه با سارقان خشن رقم خورد+جزئیات

معاون مبارزه با سرقت پليس آگاهی ناجا:
چهارمین مرحله کشوری مبارزه با سارقان خشن رقم خورد+جزئیات
معاون مبارزه با سرقت پليس آگاهی ناجا از اجراي مرحله چهارم طرح مبارزه با سارقان توام با خشونت درسراسر کشور و دستگیری 91 سارق خشن خبرداد.
Date:1397/9/24

سرهنگ رضا موذن معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا اجرای طرح مبارزه با سرقت های توام با خشونت را یکی از برنامه های پلیس آگاهی برشمرد و اظهارداشت: در راستای تحقق اهداف قرارگاه مرکزی مبارزه با سرقت، مرحله چهارم این طرح از جمله زورگیری خیابانی، کیف­ قاپی، سرقت به عنف، سرقت تحت پوشش مأمور و شناسایی و دستگیری سارقان خشن به مدت 2 روز در سراسر کشور به اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه در این طرح، 91 سارق خشن دستگیر شدند که متهمان به 245 فقره سرقت اعتراف کردند، گفت: در بررسی سوابق متهمان مشخص شد 53 درصد از سارقان، سابقه دار و 47 درصد از آنها فاقد سابقه بوده اند.

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با تاکید بر ضرورت آگاه سازی مردم و دعوت به رعایت موارد حفاظتی و امنیتی برای پیشگیری از سرقت های خشن، خاطرنشان کرد: افزایش هزینه ارتکاب جرم به شکل های مختلف با همکاری دستگاه قضائی، تشدید مجازات سارقان به عنف و سلب امتیازات حبس زدایی از آنان، مدیریت بر جرم سرقت به عنف به منظور کاهش زمینه های ارتکاب جرم، ایجاد شرایط لازم برای بازگشت مجرمان به زندگی عادی و نیز جلوگیری از تکرار جرم نقش به سزایی در کاهش این گونه سرقت ها دارد.

انتهای پیام/


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 16
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن