امروز شنبه، 27 بهمن 1397

Prayer Time

مقابله با توطئه‌های دشمن و مدیریت هرچه بهتر بازار، مهمترین هدف تشکیل «پلیس اصناف»

رئیس پلیس پایتخت مطرح کرد
مقابله با توطئه‌های دشمن و مدیریت هرچه بهتر بازار، مهمترین هدف تشکیل «پلیس اصناف»
فرمانده انتظامی پایتخت، تشکیل پلیس اصناف را در راستای رویکرد جامعه محوری پلیس، خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن در ایجاد تفرقه و برهم زدن امنیت روانی جامعه به ویژه امنیت حوزه اقتصادی و همچنین مدیریت هرچه بهتر بازار عنوان کرد.
Date:1397/9/12

صبح امروز سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در همایش آغاز به کار داوطلبان پلیس افتخاری اصناف، گفت: راه اندازی پلیس افتخاری اصناف در راستای رویکرد جامعه محوری و مردم محوری نیروی انتظامی است که بر اساس این رویکرد، برقراری و حفظ امنیت، موضوعی اجتماعی و مردم پایه است.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: با توجه به نقش بی‌بدیل بازاریان و اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و اثر گذاری این قشر در جامعه، تصمیم به راه اندازی این پلیس گرفته‌ایم.

سردار رحیمی دومین علت راه اندازی پلیس افتخاری اصناف را، خنثی سازی توطئه‌های دشمن در ایجاد تفرقه و اختلاف بین آحاد ملت دانست.

این مقام ارشد پلیس پایتخت تصریح کرد: وحدت و اتحاد یک واجب دینی است و دشمن با عملیات رسانه‌ای گسترده، احساس امنیت را نشانه گرفته و به دنبال بر هم زدن امنیت روانی جامعه به ویژه امنیت حوزه اقتصادی است بر این اساس بازاریان و صاحبان اصناف بهترین افسران این جنگ اقتصادی هستند.

رئیس پلیس پایتخت بیان داشت: خوشبختانه بازاریان همانند سال های دفاع مقدس، داوطلبانه دعوت ما را پذیرفتند و از امروز با افتخار اعلام می کنیم که پلیس افتخاری اصناف برای مقابله با توطئه های دشمن و مدیریت هرچه بهتر بازار، شروع به کار می کند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت دادن مردم در امنیت عمومی بیان داشت: یکی از ساز و کارهای مردمی شدن امنیت همین قانون جذب و بکارگیری پلیس افتخاری است که پلیس افتخاری اصناف نیز در راستای استفاده از ظرفیت قانونی این ماده ایجاد شده است.

انتهای پیام/ 


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 30
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن