امروز سه شنبه، 2 بهمن 1397

Prayer Time

موسوی‌خوئینی‌ها: دشمن اصلی آمریکاست

بریده‌هایی از جریده‌ها
موسوی‌خوئینی‌ها: دشمن اصلی آمریکاست
حجت‌الاسلام خوئینی‌ها آمریکا را دشمن همیشگی ملت ایران قلمداد می‌کند و می‌گوید این مبارزه پایانی ندارد تا اینکه این گرگ را از بین ببریم.
Date:1397/8/15

فتح لانه جاسوسی که امام خمینی (ره) از آن به انقلابی بزرگتر از انقلاب اول یاد کردند یکی از مهم‌ترین و شجاعانه‌ترین فعالیت‌های انقلابیون در سالهای ابتدای انقلاب بوده است. یکی از نکات بسیار عجیب پیرامون مسئله تسخیر لانه جاسوسی این است که برخی از همان افراد مؤثر در این اتفاق بعداً سردمدار جریانی در این کشور شدند که سودای رابطه با آمریکا و کنار گذاشتن آرمان‌های انقلاب را دارد. اصلاح‌طلبان در موارد متعددی بعد از دوره هفتم ریاست جمهوری و انتخاب شدن آقای خاتمی، به تلاش برای رابطه با آمریکا، مذاکره در موضوعات مختلف، امتیازدهی‌های متنوع و در مجموع عادی‌سازی روابط با آمریکا و اروپا پرداخته‌اند.

یکی از افراد شاخص این جریان حجت‌الاسلام سیدمحمد موسوی خوئینی‌هاست. او که نقش به سزایی در فتح لانه جاسوسی داشت، در دهه هفتاد از رهبران فکری جریان اصلاح‌طلبی شد. در ذیل بریده‌ای از روزنامه اطلاعات مورخ 1360/8/13 مشاهده می‌کنید که به بازخوانی موضع حجت‌الاسلام خوئینی‌ها پرداخته است. در آن‌سال‌ها خوئینی‌ها آمریکا را دشمن همیشگی ملت ایران قلمداد می‌کرد و رابطه ایران و آمریکا را رابطه گرگ و میش می‌دانست و معتقد بود: «آن زمان که آمریکا بزور سرنیزه کشورهای دیگر را اشغال می‌کرد، گذشت»

انتهای پیام/


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 27
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن