امروز شنبه، 27 بهمن 1397

Prayer Time

Lasted Artilce
Views: 205
امروزه نابرابریِ درحال رشد اقتصادی، یکی از ویژگی‌های اصلی نظام اقتصادی آمریکا می‌باشد. این پدیده در دیگر نقاط دنیا نیز مشاهده می‌شود که ریشه اصلی این بحران، در آمریکاست.
Views: 183
سرمایه‌گذاری خارجی به علت باقی ماندن تحریم‌ها در حد آرزوی دولت باقی مانده و درآمد محدود آزاد‌شده به دنبال توافق هسته‌ای نیز خرج خریدهای لوکس از آمریکا و اروپا و اشتغالزایی در خاک بیگانه و دشمن شده است.
Views: 161
سیامک صمیمی که زمانی در سازمان مدیریت خود نویسنده آیین‌نامه و مقام ناظر قانون حداکثر استفاده از توان داخل بوده است خاطراتش از فراز و نشیب‌‌های اجرای قانون از سال ۷۶ را رقم می‌زند و ابعاد آن را می‌شکافد.
Views: 221
بودجه جاری کشور در دولت یازدهم 3/2 برابر بیشتر از دولت دهم شده است.
Views: 221
تاکنون گفته می‌شد فقط بانک‌های بزرگ اروپایی هستند که در پسابرجام و با شیطنت آمریکا، از همکاری با ایران سر باز می‌زنند اما گویا این تمام ماجرا نیست...
Views: 204
تلاش اين روزهاي نشریات زنجیره‌ای برای عادی‌سازی موضوع حقوق‌های نجومی و بالاتر از آن‌، برای پیشتاز نشان دادن جریان اصلاح‌طلب در مبارزه با مفاسد اقتصادی و حقوق‌های نجومی، هم رقت‌آور است‌، هم خنده‌دار!
Views: 278
سايت پارسينه نوشت:‌ بسیاری از متقاضیان مسکن مهر از وضعیت این پروژه گلایه‌ و شکایت دارند.
Views: 280
تکرار مداوم جمله افزايش صادرات نفت ايران از سوی مسئولان نفتی کشور، تنها منجر به کاهش قیمت نفت می‌شود، شاهد مثالش این که به محض گفتن این جمله، هر بار چند سنت قیمت نفت کاهش پیدا کرده است.
Views: 421
هزاران کفش و چند ريگ!(يادداشت روز)
Views: 597
رئيس اسبق بنياد مستضعفان و جانبازان با انتقاد از گره‌زدن همه مشکلات به تحریم گفت: این مسئله از باور نداشتن مردم ناشی می‌شود. نباید حل مشکلات مردم را به لغو تحریم‌ها متصل کنیم.
Views: 467
آتسوكو هوشينو افزود: اگر مردم متحد شوند مطمئن باشيد آن شركت‌ها هم براي ماندن در بازار رقابت كالاهايشان را مرغوب و با كيفيت خواهند كرد/ مسئله اقتصادي و مشكلات آن ربطي به تحريم‌هاي اقتصادي غربي‌ها ندارد كه بگوييم تحت فشار و تحريم هستيم تنها با يك برنامه ري
Views: 513
حمايت از توليد داخل، خودکفایی و قطع وابستگی به خارج، جلوگیری از واردات بی رویه کالا و تکیه اقتصاد بر توان مردم و ظرفیت داخلی چهار اصل مدیریت اقتصاد از نگاه امام خمینی (ره) است که از مهمترین سیاستهای اقتصاد مقاومتی هم هست.
Views: 623
يک اقتصاددان با اظهار اينکه برداشت دولتی‌ها از مفاهیم اقتصاد مقاومتی با واقعیت متفاوت است گفت:این اختلاف در برداشت به صورت عامدانه و عالمانه انجام می‌شود.
Back     Next
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن