امروز شنبه، 27 بهمن 1397

Prayer Time

Lasted Artilce
Views: 8412
امام خميني (ره) طی سخنانی در جمع بازاری‌های تهران در سال ۱۳۶۱، مهاجرین افغان را مهمان ایرانی‌ها خواندند و مردم ایران را برای پذیرایی از مهاجرین توصیه کردند.
Views: 436
روز تشييع پیکر برادرم به درخواست شهید همدانی و به نیابت از برادر شهیدم لباس سپاه پوشیدم و جلوی تابوت را گرفتم، حاج حسین خودش مسئولیت انتظامات مراسم را به عهده گرفته بود.
Views: 398
|خاطره‌اي از آقاي اسدالله بادامچیان، درباره‌ی ماجرای مجادله‌ی کمونیست‌ها با آیت‌الله خامنه‌ای در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی ایران|
Views: 387
محمدعلي ابطحي عنوان کرد: من از نگاه کاملا ایرانی و ملی به روح بلند سردار همدانی برای دو کار بزرگش ادای احترام می کنم.
Views: 697
زندگينامه شهيد هاشمی نژاد
Views: 486
آرامش سيماي این مرد، حقیقتا تاثیر گذار و دل‌نشین است، گویی در خوابی آرام فرو رفته و رویایی شیرین می‌بیند.
Views: 521
در مهر ماه ۵۹ ارتش متجاوز عراق با عبور از رود کارون موفق شد که نيروهاي خود را برای تسخیر شهر آبادان به شرق کارون اعزام و جاده‌ی ارتباطی آبادان به ماهشهر و اهواز را قطع کند و آبادان را محاصره نماید. در مهر ماه ۶۰ با برگزاری عملیات ثامن الائمه، حصر شهر آبا
Views: 535
اگر من به آرزويم رسيدم و دل از این دنیا کندم، بدانید که نالایق‌ترین بنده‌ها هم می‌توانند به خواست او به بالاترین درجات دست یابند...
Views: 717
دکتر شريعتي از امام به عنوان «مرجع بزرگ عصر ما» یاد می کند و در کتاب «خودسازی انقلابی» درباره‌اش اینچنین می‌نویسد: «... ظهور روحهای انقلابی و شخصیت‌های پارسا، آگاه ودلیری که به خاطر وفادار ماندن به ارزش‌های انسانی و .....»
Views: 508
شب تاسوعا بود و احساس مي‌کردم در رکاب امام حسين علیه السلام می‌جنگم، یک عمر گفته بودم «یا لیتنی کنت معک» و احساس می‌کردم اینجا کربلا است و من در رکاب امام می‌جنگم. با او راز و نیاز می‌کردم که در رکاب تو نبودم، اما حالا به کربلای خوزستان رسیدم.
Views: 509
شهيد مصطفي چمران هنوز از قلب مردم لبنان بیرون نرفته است، تصایرش در جای‌جای روستاهای جنوب به چشم می‌خورد، حتی بعضی‌ها اسم فرزندشان را چمران گذاشتند، البته لبنانی‌ها چون چ ندارند به چمران، شَمران می‌گویند.
Views: 556
اينجا در حاشيه رود فرات، در منطقه سخت‌مسیری به نام «ابوصخیر», «ابویونس»، مرد سختی‌کشیده عراقی عکس قدیمی امام را همچنان روی دیوار اتاقش نگه داشته است.
Views: 622
نيروهاي انقلاب چگونه سرنوشت جنگ را تغییر دادند؟
Views: 442
وزير سابق فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: عده ای برای اینکه از زیر بار مسئله امروز ما یعنی نبرد با آمریکا، صهیونیسم و نوچه‌های این شیاطین عالم نروند، بسیجی های قدیم را به رخ می‌کشیدند، اما خدا خواست که آنها یک جایی لو بروند و در همین قضیه شهدای غواص دستشان رو
Views: 537
وقتي شهيد شد به من گفتند او مجروح شده است! من گفتم عبدالعلی جای سالمی در بدن نداشت که مجروح شود، حتماً شهید شده، این بغضی است که در گلوی خاله‎ام می‌پیچد.
Views: 591
آيت‌الله مهدوي کنی روایت می‌کند «بنده روز ۱۵ خرداد ۴۲ در تهران بودم. البته ایامی بود که ما از قم مهاجرت کرده به تهران برگشته بودیم. در آن روز من خبر دستگیری حضرت امام را در مدرسه مروی دریافت کردم».
Views: 693
انديشمند علوم اسلامي قرقیزستان ضمن تأکید بر نفوذ فزاینده انقلاب اسلامی ایران در مرزهای خارجی، تصریح کرد: امام خمینی(ره)، «عالم زمان» خویش بودند و آثار ایشان میراثی برای کل جهان اسلام است.
Views: 725
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي ولي امر مسلمین جهان و رهبر انقلاب اسلامی در اولین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی قدس سره الشریف پیام بسیار مهمی صادر فرمودند. متن پیام به این شرح است
Views: 574
به مناسبت برگزاري همايش «یاد یار» ویژه گرامیداشت «علامه شهید مصباح» نخستین نماینده حضرت امام خمینی(ره) در افغانستان، گوشه‌هایی از ویژه‌نامه این همایش که در خصوص روابط حضرت امام با شهید مصباح می‌باشد، در این مطلب گردآوری شده است
Views: 754
حجت‌الاسلام‌والمسلمين خادم عليزاده استاد دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) درباره شهید محمدعلی شوشی‌نسب می‌گوید:‌ وی اولین شهید روحانی از دزفول بود که در روزهای دفاع مقدس شهید شد.
Back     Next
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن