امروز شنبه، 27 بهمن 1397

Prayer Time

Lasted Artilce
Views: 173
یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه ملتی که به بیگانه چشم بدوزد سفیه است، گفت: فرهنگ دعای امام سجادعلیه السلام جامعه را عقلانی می‌کند.
Views: 278
از امام رضا عليه‌السلام در طول سفر به ايران در منازل مختلف کرامات و معجزاتی مشاهده شده که آثار برخی از آنها تا امروز موجود است.
Views: 514
ويژه‌نامه آخرين روز ماه صفر شهادت امام رضا علیه السلام شامل زندگی‌نامه و فضایل، احادیث، تصاویر، زیارت‌نامه و مداحی منتشر می‌شود.
Views: 460
محمدحسين رجبي دوانی از استادان تاریخ با اشاره به منحصر به فرد بودن فرصت‌های پیش روی امام رضاعلیه السلام، گفت: ایشان همه تهدیدها را در مسیر فعالیت‌های خود تبدیل به فرصت و زیرکانه اهدافشان را دنبال کردند.
Views: 467
قرآن در انديشه، گفتار و کردار اهل بيت علیهم السلام تجسم و عینیت تمام یافته است و سیره کریمانه و سخن حکیمانه آنان، مستقیم یا غیر مستقیم، تبیینگر کتاب الهی در ابعاد گوناگون آن است. در این مقاله به بیاناتی که امام علی بن موسی الرضا علیه السلام به طور مستقیم
Views: 1595
پس از تدفين حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها، «موسي بن خزرج» سايباني از بوريا بر فراز قبر شريفش قرار داد تا اينکه زينب فرزند امام جوادعليه السلام در سال ۲۵۶ هجري قمري نخستين گنبد را بر فراز قبر شريف عمه بزرگوارش بنا نهاد.
Views: 381
درباره اخلاق و رفتار حضرت علي اکبرعليه السلام همین بس که امام حسین علیه السلام هنگام ورود ایشان به میدان رزم فرمودند: «خدایا! گواه باش که جوانی به مبارزه ایشان می‌فرستم که از همه‌ مردم از نظر اخلاق و سیما و گفتار، به رسول خدا شبیه‌تر است».
Back     Next
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن