امروز سه شنبه، 2 بهمن 1397

Prayer Time

Lasted Artilce
Views: 176
در یورش به مرکز تجارت جهانی نیویورک، به بنگاه مارش اند مک‌لنان زیان فراوانی وارد شد. مدیرعامل این بنگاه گذار از آن رویداد باورنکردنی را شرح می‌دهد.
Views: 134
30 نفر از وادادگان و رجاله‌های سیاسی ایرانی خارج‌نشین داغ ننگ را بر پیشانی خود کوبیده‌اند و ملتمسانه از رئیس‌جمهور نیمه‌مجنون آمریکا می‌خواهند هر چه از دستش برمی‌آید برای افزایش فشار بر این ملت، دریغ نکند.
Views: 173
کسانی که امروز به علت نوشتن نامه به ترامپ و درخواست اعمال تحریم علیه ایران از سوی برخی در داخل و خارج از کشور خائن خطاب می شوند، در دورانی نه چندان دور با گروه‌های سیاسی داخل پیوندی عمیق داشتند و حتی همین گروه‌ها در قبال نامه مشابه آنها به اوباما سکوت کر
Views: 151
دولت و وزیر و آقازاده‌ای به خود اجازه دادند با امضای قرارداد ننگین کرسنت، در زمین حریف بازی کنند و دست برتر جمهوری اسلامی را در این «جنگ جهانی» خالی کنند!
Views: 190
ترامپ رئیس جمهور وحشتناکی است اما بدتر از هیلاری کلینتون نیست
Views: 173
ستاد دولت و اصلاح‌طلبان اگر در فرصت ۵ ماهه تا فرا رسیدن انتخابات آتی بابت سیاه‌نمایی‌های سه و نیم سال گذشته پاسخی اقناع کننده فراهم نکنند، با دردسر مواجه می‌شوند.
Views: 168
از این کمیسیون آبی گرم نمی‌شود!(یادداشت روز)
Views: 176
نایب رئیس جبهه پیروان معتقد است: آنچه اهمیت دارد موضع‌گیری ما نسبت به نقض‌ تعهدات از سوی آمریکا‌یی‌ها در پسابرجام است. باید بدانیم با ادامه سیاست‌های خصمانه آمریکا چگونه برخورد کنیم و از طرفی باید به سیاست اروپا هم آگاه باشیم.
Views: 194
متن قرارداد ترکمانچای را بخوانید ببینید چقدر کلمات شیرین و جملات مطبوع در آن نوشته‌اند. سراپا حسن‌نیت و مهربانی و وداد است. حالا برجام هم کمی شبیه آن است.
Views: 266
در روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ در پی یورش نیروهای امنیتی و گارد به دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران و درگیری میان آنان و دانشجویان، سه دانشجوی این دانشگاه به شهادت رسیدند و گروه دیگری مجروح و بازداشت شدند.
Views: 254
راهبرد آمریکا برای فشار از طریق برجام
Views: 184
سابقه تذکر رهبرانقلاب درباره عجله نکردن در توافق هسته‌ای
Views: 251
اسناد بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد مقامات دولت یازدهم عجله زیاد برای انعقاد برجام داشته‌اند و اکنون وقت بیان علت آن همه تعجیل و شتاب بی‌نتیجه فرا رسیده است.
Views: 255
هاشمی رفسنجانی در تاریخ 13 آبان سال ۱۳۶۵ و پس از افشاگری روزنامه الشراع لبنان در خصوص ماجرای مک فارلین به دستور امام خمینی(ره) جزئیات سفر هیات آمریکایی را به ایران برای مردم بازگو کرد.
Views: 236
آمریکا عاشق برجام است /زمان مذاکره با تیم مذاکره ‌کننده در ارتباط بودم/ / حسین فریدون به من پسته می‌داد که برای فرزندانش به آمریکا ببرم/پاره کردن برجام توسط ترامپ یک شعار بود
Views: 269
یکی از عربده‌کشی‌ها و تبلیغات آمریکا علیه ایران، این ادعای آمریکا است که: در آمریکا، دمکراسی حاکم است، ولی در ایران دمکراسی وجود ندارد. ما در این مقاله تنها به عناوین مهمی پیرامون این موضوع اشاره نموده و ادعای آمریکا را بررسی می‌کنیم:
Views: 301
در این بخش، نظام انتخاباتی فرانسه در لایه‌های مختلف قدرت و تأثیر آن بر زندگی سیاسی و رفتار رأی دهندگان بررسی شده است. فرانسوی‌ها در انتخابات مجلس ملی، نظام اکثریتی دو مرحله‌ای را برگزیدند. این شیوه انتخاباتی سبب شده تا نظام چند حزبی و دوقطبی در فرانسه نه
Views: 191
گلیست‌ها برادر بزرگ دست‌راستی‌های فرانسه
Views: 189
حزب اتحاد برای دموکراسی فرانسوی (یو.د.اف.) سرسلسله میانه‌رو‌ها
Views: 169
یکی از برداشت‌های لیبرال که در آن تلاش می‌شود آمریکا بزک‌شده و به‌عنوان دوست ملت ایران معرفی شود، برداشت تغییر الگوی دوستی-دشمنی آمریکا در برابر ایران است. این عده و این برداشت‌ها چنین می‌نمایانند که تلقی آمریکایی‌ها از ایران تغییر کرده و ضروری است که ر
Views: 218
از نوشتن نامه به امام (ره) برای حل مسئله رابطه با آمریکا تا ناامیدی رئیس دولت اصلاحات از سازش
Views: 182
ماه‌هاست شرکتی با ماهیت انگلیسی و بدون اخذ مجوز از نهادهای مرتبط با حوزه صنعت بانکی و پرداخت و با استفاده از پایگاه داده‌های ایمیل و تلفن شبکه بانکی و شرکت‌های مرتبط، به تبلیغ برگزاری نمایشگاهی تحت عنوان «پرداخت ایران[1]» (Payments Iran) در برج میلاد می‌
Views: 162
بررسی دقیق تر ساختار شرکت های فراملی – از جمله تراپین – نشان می دهد یک حلقه متشکل از چند شرکت همسود با تقسیم کار در حوزه های مختلف، در یک زمان یک پروژه را – که در اینجا همایش پرداخت ایران است – دنبال می کنند. در این جا قصد داریم تا کمی در سوابق شرکت تراپ
Views: 229
با توجه به نگاه ویژه شیرازی‌ها به «تبلیغات» طبیعی است که تاسیس شبکه های ماهواره‌ای را در دستورکار قرار دهند و «تشکیلات» را در «هیات عزاداری» جستجو کنند. با این تفاوت که مثلث رهایی علیه استعمار، علیه تشیع سیاسی فعال شده است.
Views: 163
وعده‌های «برجام» را دادند و اکنون می‌گویند چه کسی این وعده‌ها را داد؟! درست مثل پروژه «مفسدنمایی» که اکنون گفته می‌شود چه کسی برای تخریب ما از اعلام فساد لذت می‌برد؟!
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن