امروز شنبه، 27 بهمن 1397

Prayer Time

Lasted Artilce
Views: 146
پایگاه آمریکایی در مطلبی تاکید کرده است: «در حالی که تهدید ایران، پیش برنده و راهبر سیاست منطقه‌ای عربستان سعودی است، ریاض تنها بخش کوچکی از محاسبات ایران است».
Views: 125
دست برتر ایران در لوزان(یادداشت روز)
Views: 130
در حالی که ارتش عراق خود را برای اجرای قریب‌الوقوع عملیات حساس آزادسازی شهر «موصل» آماده می‌کند، ترکیه در مورد مشارکت ارتش این کشور در عملیات فوق، همچنان لجاجت و سرسختی می‌کند.
Views: 186
نقش FATF در اجرای سیاست خارجی آمریکا چیست؟(یادداشت میهمان)
Views: 168
تحليلگر روزنامه «ايندیپندنت» گفت: غربی‌ها از تفرقه‌های مذهبی‌ به عنوان بهانه‌ای برای جنگ در خاورمیانه استفاده می‌کنند و سعودی‌ها و قطری‌ها باید به سوالات بسیاری در این باره پاسخ دهند زیرا از شورشی‌ها در سوریه حمایت می‌کنند ولی دمشق از هیچ انقلابی در ریاض
Views: 215
نشست اخير منافقين در فرانسه و حمایت بی‌چون و چرای عربستان و آمریکا از آنان به نیابت از رژیم صهیونیستی، ثابت می‌کند که راهبرد آنان برای تضعیف ایران اسلامی از طریق تقویت و تجهیز داعش، به بن‌بست رسیده و دست به دامن فرقه تروریستی رجوی شده‌اند.
Views: 242
پاسخ به ۸ پرسش درباره ارزيابي برجام و تجربه ملت ایران از آن
Views: 188
«جيمز بيکر» وزیر خارجه اسبق و «توماس دونیلون» مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا با عنوان «بررسی نقش آمریکا در جهان» حضور یافتند.
Views: 347
آنتوني جيمز هال استاد مطالعات جهانی‌سازی دانشگاه لِث‌بریج در پیامی به نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی پاسخ داده است.
Views: 479
نماينده شيخ الازهر مصر با تجلیل از فداکاری‌ها و مجاهدت‌های نیروهای داوطلب مردمی عراق، آنها را پیروز نبرد تمام عیار کنونی با «داعش» خواند.
Back     Next
© تمامی حقوق متعلق به مسجد و مجتمع فرهنگی آموزشی نورالاصفیا عج می باشد. طراحی و تولید: پورتال ایمن